Simply Nikoo About Us

 

SimplyNikoo.com About us 

درباره سیمپلی نیکو

 

 "همیشه حق با مصرف کننده است..."، این شعار سیمپلی نیکو است.

 

سیمپلی نیکو در سال ۲۰۱۴ در منچستر انگلستان تاسیس گردید و در سال ۲۰۱۶ با هدف گسترش بازار فروش و ارائه کفش‌های زنانه با کیفیت بالا فعالیتش را در ایران شروع کرد 


محصولات سیمپلی نیکو تماما از انگلستان به ایران صادر میشود که شامل بهترین برند‌ها و طراحیهای‌های روز اروپا می‌باشد و با استفاده از بهترین متریال خارجی و با تکنولوژی روز دنیا تولید می گردد که سابقه ی صادرات به فرانسه، آلمان و هلند و... را نیز دارد.


سیمپلی نیکو
 با ارائه طیف گسترده‏‌ای از معتبرترین برندها در گروه‌‏های مختلف و با همکاری نزدیک با وارد‏کنندگان و توزیع‏ کنندگان اصلی این کالاها درانگلستان ، تلاش می‏‌کند تا نیازهای متفاوت مشتریان  درایران را با کاربری‏‌های متفاوت آنان   برآورده سازد.

ارائه قیمت‏‌های کاملا رقابتی و مناسب، همراه با کیفیت مطلوب خدمات پس از فروش از اولویت‏‌های سیمپلی نیکو محسوب می‌شود. سیمپلی نیکو با درک اهمیت این موضوع برای مشتریان خود و با بکارگیری نهایت توان و ابزارهای در دسترس در تعاملات خود با تامین‏ کنندگان، می‏‏‌کوشد امکان ارائه پایین‏‏‌ترین قیمت‏‏‌ها و بهترین خدمات را فراهم آورد. طرح‏‏‌های مشوق خرید همواره مورد توجه مشتریان بوده و سیمپلی نیکو نیز به منظور قدردانی از مشتریان وفادار خود همواره تخفیف‏‌های قابل توجهی را در قالب طرح‌های مختلف مشوق خرید برای آنان در نظر می‏‏‌گیرد. 

کیفیت و سهولت استفاده از وب‏ سایت سیمپلی نیکو و خدمات ارائه شده در آن، همواره یکی از مهم‏‌ترین و با اولویت‌ترین موضوعات در سیمپلی نیکو بوده است و همه کارکنان فنی و تخصصی آن نهایت تلاش خود را به عمل می‌آورند تا با ارائه با‏کیفیت‏‌ترین و به‏‌روز‏ترین سرویس‏‌های مبتنی بر وب و تسهیل تمامی فرآیندهای بررسی، انتخاب و خرید کالا در وب سایت سیمپلی نیکو، خدماتی شایسته و تجربه‌ای خوشایند را برای مخاطبان خود به ارمغان بیاورند. 

مرکز امور مشتریان سیمپلی نیکو به منظور ارایه بهتر خدمات به مشتریان و ارتباط مستقیم جهت خدمات پس از فروش در شهر تهران و همدان افتتاح شده است و مشتریان می‏‌توانند در صورت تمایل برای استفاده از خدمات پس از فروش مانند ارجاع برای  تعویض کالا و یا باز‏ پس ‏دهی سفارش‏ به این مرکز مراجعه کنند.

 

لازم به ذکر است که سیمپلی نیکو در هیچ نقطه‏ ای از کشور به غیر از واحد مرکزی مستقر در تهران و همدان نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش ندارد و کلیه خدمات در سراسر کشور تنها در این مراکز ارائه می‏‏‌شود.

 

 ضمن قدردانی و تشکر، دست همراهان عزیزمان را به گرمی میفشاریم و امیدواریم در طول دورانهای مختلف همواره در کنار شما باشیم.