شامپو و کاندیشنر و درمان مراقبت از مو

Biosilk Silk Therapy Original (67ml)

کد کالا: SN-AM-Biosilk-Silk
تومان738,000
Only 7 left

دسترسی: موجود

“ارسال سریع‌

پست پیشتاز

خدمات مشتریان
تلفن: ۶۶۵۶۱۵۸۲ - ۰۲۱
(شنبه - پنجشنبه ۶-۹)

پس از پردازش سفارش و تحویل به پست، زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی بنا به محدوده جغرافیایی و مقصد سفارش بین ۶ تا ۱۰ روز است.

توصیف محصول

جزییات

  • A feather-light, leave-in silk treatment for all hair types
  • Incredibly replenishes & regenerates hair

نظرات

نظر خودتان را بنویسید

شما نظر می دهید: Biosilk Silk Therapy Original (67ml)

شما به این محصول چه امتیازی می‌دهید؟ *

  ۱ ستاره ۲ ستاره ها ۳ ستاره ها ۴ ستاره ها ۵ ستاره ها
کیفیت
قیمت
ارزش

سوالات متداول

آیا امکان خرید حضوری وجود دارد؟

خیر، به دلیل ماهیت کاری فروشگاه امکان خرید حضوری تحت هیچ شرایطی وجود ندارد.

آیا امکان رویت کالا قبل از سفارش وجود دارد؟

با توجه به اینکه انبار سیمپلی نیکو در خارج از شهر قرار دارد، امکان رویت کالاها پیش از سفارش وجود ندارد. اما برای فراهم آوردن امکان خرید برای مشتریان، اطلاعات کامل محصولات و عکس آنها در وب سایت قرار داده شده که مشتریان به کمک آن می توانند خرید خود را انجام دهند.

آیا می توانم کالا را درب شرکت تحویل بگیرم؟

خیر، به دلیل آنکه محل دفتر شرکت و انبار آن متفاوت هستند، امکان دریافت کالا درب شرکت وجود ندارد.

آیا می توانم کالای خود را درب منزل تحویل بگیرم؟

بله، مشتریان گرامی در شهر تهران می توانند هنگام ثبت سفارش سرویس پرداخت در محل را انتخاب نموده و وجه سفارش را  پس از مشاهده و بررسی کالا درب منزل پرداخت نمایند.

 

خرید عمده

درابتداازحسن انتخاب شماازانتخاب سیمپلی نیکو برای خرید کفش هایتان تشکرمیکنیم.

 دراین قسمت شماراباروش های خریدعمده کفش ازما که به دوصورت خریداینترنتی وحضوری انجام میشودآشنامیکنیم

 در پایان شما می توانید سوالاتی که درمورد خرید اینرنتی عمده کفش از ما دارید را ارسال فرمایید جواب سوال شمارا در قسمت سوالات متداول سایت مطرح میکنیم ودراولین فرصت جواب میدهیم

 

خریداینترنتی عمده کفش از سیمپلی نیکو

خیلی ساده میتوانید محصولات مغازه‌های کفش فروشی تان را به صورت عمده از بزرگترین سایت پخش عمده کفش به صورت یک خریداینترنتی امن انجام دهید. تنوع لباس‌های موجود درسایت پخش کفش سیمپلی نیکو خیلی بالاست پس شما سعی کنیدازهمه صفحات محصولات سایت دیدن کنیدوبعدازمشاهده قیمتها به بازار کلی فروشان کفش شهرخودتان مراجعه کنیدوقیمتها رابازار پخش مقایسه کنید.درصورتی که قیمتها در سایت منصفانه وبصرفه بودتصمیم خریدخودراباماقطعی کنیدپس دوباره به سایت بازگردید وبه صفحه محصولات سایت بروید. بعد از انتخاب  دسته محصول روی  ان محصول کلیک کنید تا همه محصولات مربوط به ان درصفحه جدید بازشود توجه داشته باشید همه کالاها باقیمت و مشخصات میباشد پس باید روی ایکن هرمحصول کلیک کنید تا به صفحه اخر که همان صفحه مشخصات و قیمت کفش است برسید. الان در بالای صفحه روی سبدخرید  محصول و تعدادخریدشما کلیک کنید تاسمت راست سایت برای شما پیش فاکتور بازشود به همین شکل به تمام صفحه  محصولات مربوطه مراجعه کنیدوبر روی سبدخریدبزنید تاکالابه پیش فاکتورتان اضافه شود.حالاانتخاب شما تمام شده ونوبت تکمیل خریداست. روی تکمیل خریددرپایین پیش فاکتورکلیک کنیدودرصفحه جدیدمشخصاتی که ازشماخواسته شده را پرکنید وروی ارسال سفارش کلیک کنید تافاکتورشما برای ماارسال شود. مادراولین فرصت باشماتماس میگیریم برای ارسال باشما هماهنگی میکنیم.

بیعانه‌ای که ازشمادریافت میشود ۲۵ درصدکل خریدشمامیباشدقبل ازارسال بیعانه دریافت میشود.کفش های ثبت شده درفاصله زمانی کمتراز۴روزبه مقصدمیرسد کفش ها توسط پیک وباربری ارسال میشود.کفش هایی که باپیک ارسال میشود مشتری بعدازدریافت بایدهمه کفش راشمارش کندوازپیک تحویل بگیردودرصورت کسری مبلغ هرعددکسری راازفاکتورکسرمیکندومابقی رانقدا به پیک پرداخت میکند .

دراین قسمت شمابانحوه ارسال‌های اینترنتی وهزینه هایی که درخریدهای کمتراز۲میلیون به کفش هااضافه میشودمیپردازیم 

 

هزینه و روش‌های ارسال فروش اینترنتی عمده کفش

به اطلاع میرساند هزینه‌های لحاظ شده خاص فروش اینترنتی سایت سیمپلی نیکو است در ضمن هزینه‌ها به شکلی تنظیم شده است که فروش وتجارت الکترونیک که هدف سیمپلی نیکو است دراولویت باشد. هر مشتری اینترنتی جدیدتا دوبار ومشتریان قدیمی درصورتی که هرهفته خریداینترنتی عمده لباس داشته باشند میتوانندازمزایای خرید انلاین واین هزینه ارسال استفاده نمایند.