انصراف از خرید

انصراف از خرید

 

در صورتی که انصراف مشتری از خرید، پیش از ارسال کالا باشد باید هر چه سریع تر انصراف خود را به واحد فروش سیمپلی نیکو اطلاع دهد. در این حالت امکان استرداد وجه و یا تغییر سفارش وجود دارد. 

در صورتی که پس از دریافت کالا، مشتری از خرید خود منصرف شود، حداکثر تا ۳ روز کاری‏، باید انصراف خود را به واحد خدمات پس از فروش اطلاع دهد. در این حالت، در صورتی امکان برگرداندن و انتخاب و جایگزین کردن کالای دیگر به جای آن وجود دارد که کالا در شرایط اولیه خود باشد و از آن استفاده نشده باشد. همچنین هزینه ارسال، بر عهده مشتری خواهد بود.
برای ارسال، دقت بفرمایید که کالا به ‏خوبی بسته بندی شود و همه ی لوازم جانبی و فاکتور به صورت کامل به همراه آن ارسال شود. در صورتی که کالای برگشتی در شرایط اولیه خود توسط سیمپلی نیکو دریافت نشود، امکان استرداد آن وجود ندارد.

 
از هنگامی که واحد خدمات پس از فروش، کالا را دریافت و تأیید کند در صورتی که نیاز به استرداد وجه به مشتری باشد، حداکثر تا ۵ روز کاری مبلغ به حساب مشتری واریز خواهد شد.

جهت هماهنگی باید از طریق   تلفن   و یا ارسال ایمیل از طریق قسمت تماس با ما – در وب سایت - به واحد خدمات پس از فروش سیمپلی نیکو اطلاع داده شود.

 

 
  دفتر مرکزی

تهران بلوار کشاورز بین جمالزاده و کارگر پلاک ۳۱۴ طبقه دوم - کدپستی: ۱۴۱۸۸۸۳۶۴۶ 

 تلفن: ۶۶۵۶۱۵۸۲ - ۰۲۱

 

ايميل