(HH) کفشهای پاشنه بلند

(HH) کفشهای پاشنه بلند

کفش پاشنه‌بلند کفشی است که پاشنه‌ای بلندتر از دیگر انواع کفش‌ها دارد. از این‌گونه کفش در مهمانی‌ها به دلیل زیبایی بیشتر  استفاده می‌شود. در اغلب کفش‌های پاشنه بلند، پاشنه کفش را به صورت باریک و بلند می‌سازنند که خود انواع مختلفی دارد.

براساس وبگاه مد (پوشاک) جیمی چو و شرکت گوچی، پاشنه در حدود ۶ سانتی‌متر را پاشنه کوتاه و پاشنه ۸٫۵ سانتی‌متر را پاشنه متوسط بیش از این را پاشنه بلند تعیین کردند.

گرچه کفش پاشنه بلند امروزه به صورت انحصاری توسط زنان و دختران استفاده می‌شود اما در سده‌های گذشته مردان از طبقات مختلف اجتماع، از کفش‌ها و چکمه‌هایی با پاشنه بلند استفاده می‌کردند.

 

کفش مجلسی یکی از مهم ترین اجزای استایل مجلسی خانم‌ها است که نقش مهمی در زیبای تیپ شما در مجالس و مهمانی‌ها خواهد داشت. با توجه به اینکه کفش مجلسی زنانه را جز در مهمانی و مجالس استفاده نمی‌کنیم. بنابراین بهتر است از مدل‌های ارزان قیمت تا متوسط خرید کنیم. در این مطلب می‌خواهیم چند مدل جدید کفش پاشنه بلند زنانه مجلسی را معرفی کنیم.

اگر می‌خواهید از جدیدترین مدل‌ها باخبر شوید بهتر است نگاهی به مراسم فرش قرمز و لباس‌های ستارگان در این مراسم بیاندازید. با نگاهی به کفش‌های استفاده شده در این مراسم متوجه می‌شویم که صندل‌ها در فصل‌های اخیر محبوبیت بیشتری نسبت به کفش‌های پاشنه بلند کلاسیک داشته‌اند.

8 آیتم

تا بر صفحه

8 آیتم

تا بر صفحه