کفش زنانه
 
 

 

کفش‌ راحت برای فضای کاری

هیچ‌وقت پوشیدن کفش‌های پاشنه‌بلند برای فضای کاری توصیه نمی‌شود چراکه پوشیدن این نوع کفش در طولانی‌مدت می‌تواند آزاردهنده باشد. به همین دلیل می‌توان از کفش‌های زیبا و دوست‌داشتنی لوفر زنانه استفاده کرد. این کفش‌ها برای فضای کاری و روزهایی که نیاز دارید تا حرفه‌ای به نظر برسید به دردتان می‌خورد.

کفش پاشنه‌بلند

یکی از محبوبترین انواع کفش برای زنان کفش‌های پاشنه‌بلند هستند. کفش‌هایی که وقار زنانه را چند برابر کرده و در سبک ‌پوشش خانمها را چندین و چند برابر بهتر می‌کنند. پوشیدن یک کفش پاشنه‌بلند شیک و با وقار می‌تواند تیپ دختران ۲۰ تا ۳۰ ساله را به کلی تغییر دهد و در این راه بهبود کلی تیپ هدف اصلی خواهد بود.

کفش دم‌دستی

بسیاری اوقات پیش می‌آید که یک سفر درون شهری یا یک گشت و گذار معمولی پیش رو دارید و باید برای آن خودتان را‌ آماده کنید. شاید هم دوست داشته باشید که تیپ خاص و باحالی داشته باشید. در این وضعیت‌ها باید از کفش‌های دم‌دستی ولی باحال استفاده کنید که احتمالا تعدادشان در کمد کفش‌هایتان زیاد خواهد بود.

کفش‌های اسنیکر بهترین انتخاب‌ها برای یک تیپ اسپرت کامل است. به راحتی می‌توانید آنها را با انواع جین یا کتان بپوشید و تیپ خیلی خاص ولی درعین حال شیک داشته باشید. خوبی این نوع از کفش‌های برای دختران ۲۰ تا ۳۰ ساله در وجود انواع و اقسام طرح‌ها و رنگ‌ای آنها است که برای هر سلیقه‌ای چیزی در چنته خواهند داشت.

پاشنه‌بلندهای کلاسیک

درباره کفش‌های پاشنه‌بلند هر حرفی تکراری است. چرا که بی‌نظیرترین و بهترین تیپ‌ها همیشه حول محور یک پاشنه‌بلند کلاسیک خواهد چرخید. کفش‌های پاشنه‌بلند همیشه طرفدار دارند و همیشه در کمد کفش‌ زنان حضوری قدرتمند دارند. پس ندیده گرفتنشان حتی در سنی بین ۲۰ تا ۳۰ سال امکان‌پذیر نیست.

صندل

گرمای هوا آن هم در کنار ساحل یا در یک قدم زدن در حیاط خانه ویلایی در یک شهر توریستی نیازمند یک کفش شیک است و چه چه انتخابی بهتر از یک صندل زنانه زیبا. صندل‌هایی با طر‌ح‌های زیاد که برای هر سلیقه‌ای حرفی برای گفتن دارند.