این کفش ها مخصوص مهمانی است

 
,[categoriy]

این کفش ها مخصوص مهمانی است - 

 

 مهمانی رفتن با همه جا فرق می کند از لحاظ تیپ زدن و خیلی مهم است. به گزارش سایت سماتک در مهمانی دوست دارند خانم ها بهترین لباس ها شونو و کفش ها در آن جا بپوشند این مطلب به شما کمک می کند که در مهمانی ها چه کفشی مناسب است.

 

 

 

هنگام گشت زدن در بازار کفش فروشی ها با انبوهی از مدل کفش و مدل پاشنه روبه رو می شوید اما واقعا بهترین انتخاب برای مهمانی عصر، یک شام دوستانه یا مراسم افتتاحیه چیست؟ برای رسیدن به این جواب باید با انواع پاشنه آشنا شوید.

 

این مدل کفش در فرهنگ عمومی ،کفش پاشنه سه سانت شناخته می شود؛ کفشی با پاشنه کوتاه و باریک که ارتفاع پاشنه در بلندترین حالت از سه سانتی متر بیشتر نمی شود، به همین دلیل پاشنه راحتی است. به خانم هایی که قد آنها از حد نرمال کوتاه تر است، پیشنهاد می کنیم کفش های روزمره خود را با این مدل پاشنه انتخاب کنند. کفش با این مدل پاشنه، برای کار و مهمانی های عصر مناسب است.

PUMPS

 

,[categoriy]

 

به فرم کلاسیک کفش های پاشنه بلند، پامپز گفته می شود؛ کفش هایی با حداقل هفت سانتی متر پاشنه. پهنای این پاشنه باریک از محل قرار گرفتن روی زمین تا محل اتصال به کفش مقدار کمی پهن می شود. راحت ترین کفشی که می توانید برای یک مهمانی شب انتخاب کنید، پامپز است؛ کفش هایی با پاشنه کوتاه تر انتخاب خوبی برای یک مجلس رسمی نیستند. .

WEDGE

 

,[categoriy]

 

کفش های لژدار را باید با عنوان کفش تنبل ها معرفی کرد؛ کفشی راحت که خستگی استفاده از پاشنه را ندارد اما قد شما را افزایش می دهد.  فقط یادتان باشد زیباترین کفش لژدار را هم که داشته باشید، انتخاب مناسبی برای یک مجلس رسمی نیست و بهتر است در دورهمی، مهمانی عصر، کارهای روزانه و . . . از آن استفاده کنید.

STILETTOS

 

,[categoriy]

 

این مدل کفش انتخاب شیک و مناسبی برای مهمانی های رسمی مثل عروسی است اما استفاده از آن مرد میدان می خواهد. ساعت ها راه رفتن با کفش پاشنه باریک که حداقل 10 سانتی متر ارتفاع دارد، کار آسانی نیست اما به دلیل افزایش قد، فرمی کشیده به اندام می دهد و در زیبا شدن لباس رسمی نقش پررنگی دارد. سطح قرار گرفتن این مدل کفش روی زمین نباید بیش از یک سانتی متر مربع باشد.

CONE

 

,[categoriy]

 

این مدل پاشنه یا آنچه ما با نام پاشنه تخم مرغی می شناسیم، یکی از قدیمی ترین مدل های پاشنه است. پاشنه ای که محل اتصال آن به کفش پهن است و تا زمین کمی باریک می شود؛ البته ارتفاع این پاشنه بین سه تا پنج سانتیمتر است به همین دلیل نمونه راحتی محسوب می شود. این روزها پاشنه تخم مرغی محبوبیت زیادی ندارد اما راحتی آن غیرقابل انکار است.

 

PRISM

 

,[categoriy]

 

با پاشنه هرمی هم آشنا شوید. هرچند کاربرد آن، روزبه روز کمتر می شود و طراحان کفش دیگر علاقه ای به این مخروط ندارند؛ هرمی که پاشنه ای بین سه تا پنج سانتی متر ایجاد می کند.

CHUNKY

 

,[categoriy]

 

اگر دنبال انتخاب راحتی میان پاشنه ها هستید، پاشنه های پهن مستطیلی را انتخاب کنید. این مدل پاشنه چون سطح مقطع بیشتری نسبت به پاشنه های باریک دارد، فشار کمتری به پا وارد می کند. برای برنامه های نیمه رسمی، این مدل پاشنه انتخاب خوبی است. برای تولدها و مجالس دوستانه هم پیشنهاد می کنیم از کفشی با این مدل پاشنه استفاده کنید تا ضمن شکیل بودن، راحت باشید.

MARY JANE

 

,[categoriy]

 

مری جین یک مدل پاشنه نیست اما برای کامل شدن مدرک خود در این کلاس، باید با این مدل کفش هم آشنا شوید. مری جین، یک مدل کفش با جلوی کوتاه است که در آن یک یا دو بند از روی پا رد می شود. این مدل کفش را می توان با پاشنه های متفاوت ترکیب کرد. مری جین به دلیل پوشاندن روی پا، راحتی بیشتری نسبت به سایر مدل ها دارد.