پرداخت

 

 

پرداخت

  مبلغ سفارشم را چگونه می‏‌توانم پرداخت کنم؟

   همگی کاربران سیمپلی نیکو می‌توانند از طریق درگاه اینترنتی و با استفاده از همه کارت‏‌های بانکی عضو شبکه شتاب در سایتسیمپلی نیکو، هزینه سفارش را به صورت آنلاین پرداخت کنند. همچنین امکان واریز بانکی یا واریز کارت به کارت به شماره حساب‏‌های اعلام شده در سایت سیمپلی نیکو برای همه کاربران وجود دارد.

در صورتی که آدرس تحویل سفارش، یکی از شهرهای تحت پوشش تحویل اکسپرس سیمپلی نیکو باشد، مشتریان می‌‏توانند هزینه را هنگام تحویل سفارش، در محل به صورت نقدی یا از طریق دستگاه کارتخوان سیار پرداخت کنند.

برای اطلاعات بیشتر می‏توانید به صفحه روش‌‏های پرداخت مراجعه کنید.

 


  با استفاده از کارت کدام بانک‌ها می‌توان هزینه سفارش را اینترنتی پرداخت کرد؟

  شما می‌توانید با استفاده از همه کارت‏‌های بانکی عضو شبکه شتاب در سایت سیمپلی نیکو، هزینه سفارش را به صورت آنلاین پرداخت کنید.

هم اکنون بانک‌های آینده، اقتصاد نوین، پارسیان، پاسارگاد، پست بانک، تجارت، توسعه صادرات، رفاه، سامان، سپه، سرمایه، سینا، صادرات، صنعت و معدن، کارآفرین، کشاورزی، مسکن، ملت، ملی، دی، انصار، قرض‌الحسنه مهر ایران، رسالت، ایران زمین، گردشگری، حکمت ایرانیان، توسعه تعاون، قوامین، بانک شهر و موسسه اعتباری توسعه در شبکه شتاب فعال هستند.

 


 آیا پرداخت در محل، شرایط و محدودیت‏‌هایی دارد؟

  بله، هنگامی که تعداد و مبلغ سفارش از میزان خاصی بالاتر باشد امکان پرداخت نقدی وجود ندارد که این محدودیت در تماس تلفنی مرکز امور مشتریان سیمپلی نیکو به مشتری اعلام خواهد شد.

 


  ممکن است پرداخت اینترنتی ناموفق باشد، ولی مبلغ از حساب من کم شده باشد؟

   گاهی ممکن است در هنگام پرداخت شبکه بانکی قطع شود و پرداخت ناموفق انجام شود. اما در این مواقع جای نگرانی وجود ندارد. در این حالت معمولاً پول شما در حساب‏‌های میانی بانک است و خود بانک مغایرت‏‌ها را رفع کرده و مبلغ را به صورت خودکار به حساب شما برگشت می‌‏دهد. اگر تا ۷۲ ساعت پول به حسابتان برگشت نخورد، آنگاه با بانک عامل پرداخت اینترنتی تماس بگیرید تا مغایرت برطرف شود.


  آیا می‌‏توانم وجه سفارش خود را به صورت اقساطی پرداخت کنم؟

  در حال حاضر چنین امکانی وجود ندارد.


  آیا می‌توانم برای پرداخت سفارش خود چک بدهم؟

  خیر، برای جلوگیری از بروز مشکلات احتمالی سیمپلی نیکو از پذیرش هر گونه چک بانکی معذور است.


  آیا پرداخت اینترنتی وجه سفارش در سایت سیمپلی نیکو امن است؟

   پرداخت اینترنتی به گونه‏‌ای طراحی شده که امن و راحت باشد. با وجود این شما نه تنها برای خرید ازسیمپلی نیکو که هنگام هرگونه پرداخت اینترنتی برای اطمینان از امنیت پرداخت خود نکته‏‌های زیر را رعایت فرمایید:

  - با مشاهده قسمت آدرس (Address Bar)، در مرورگر (Browser) وب خود مطمئن شوید از پروتکل امن https به جای پروتکل http استفاده می‏‌شود به عبارت دیگر باید در ابتدای آدرس، https وجود داشته باشد.

  - قبل از ورود اطلاعات از وجود قفل طلائی رنگ در قسمت بالا و سمت راست صفحه مرورگر وب خود مطمئن شوید، در صورت عدم مشاهده این قفل از وارد کردن اطلاعات کارت خود خودداری کنید.

  - برای ورود اطلاعات کارت خود حتماً از صفحه کلید مجازی موجود استفاده کنید.

SimplyNikoo 

 

پرداخت مبلغ خرید

چه روش‌هایی برای پرداخت مبلغ سفارش خود دارم؟

در حال حاضر روش‌های پرداخت سیمپلی نیکوعبارتند از:
پرداخت آنلاین بوسیله کلیه کارت های عضو شبکه شتاب از طریق درگاه بانک سامان
  پرداخت کارت به کارت
کارت بانک سامان به نام شرکت سیمپلی نیکو
شماره کارت:

   6219 8610 2901 2266 


   پرداخت حضوری : مخصوص مشتریان ساکن شهر تهران  و همدان

 

 

در صورت استفاده از کارت بانکی در پرداخت انلاین، آیا امنیت لازم برای اطلاعات من وجود دارد؟

بله؛ پرداخت اینترنتی از طریق درگاه‌های بانکی انجام می‌شود که دارای اعتبار و امنیت بالایی است. هم چنین توصیه می‌شود برای امنیت بیشتر در هنگام پرداخت اینترنتی لینک زیر را مشاهده کنید:
امنیت در خریدهای اینترنتی

 

در زمان پرداخت مبلغ خرید، پیغام عملیات ناموفق ( یا پیغامی مشابه این ) داده شد و مبلغ هم از حساب من کم شده است، چه کار می‌توانم بکنم؟

گاهی ممکن است این اتفاق در زمان عملیات پرداخت، به دلیل قطع شدن شبکه بانکی یا دلایل مشابه رخ دهد. جای هیچ نگرانی نیست؛ مبلغ کاسته شده در حساب‌های بین‌بانکی است و حداکثر طی ۷۲ ساعت به حساب شما باز خواهد گشت.
در صورت عدم بازگشت مبلغ به حسابتان با تیم خدمات مشتریان باکسارتماس بگیرید: