تلگرام

خرید ازطریق تلگرام  

 


تلگرام با بیش از ۲۰ میلیون کاربر بزرگترین پلت‌فورم پیام‌رسانی در ایران می‌باشد. ایرانی‌ها با دوستان‌شان صحبت کرده، از بازی‌های این برنامه استفاده کرده و اخبار خود را از این طریق بدست می‌آورند. شرکت ما، تمایل دارد که روند خرید را به میزان نگاه کردن به اخبار در تلگرام ساده و راحت کند که به همین دلیل نیز می‌باشد که ما به میزان بالایی بر روی این پلت‌فورم سرمایه‌گذاری کرده‌ایم.

با در ذهن داشتن شعارمان یعنی "دسترسی برای همه، همه‌جا" سیستمی پیشرفته با استفاده از پلت‌فورم تلگرام طراحی کرده‌ایم. این سیستم آشنایی راحت با محصولات را با استفاده از کانال‌های تلگرامی که در آن‌ها شما می‌توانید از محصولات و اطلاعات ارائه شده توسط متخصصین مجرب مد ما و از طریق تلفن همراهتان در هر کجا که باشید بهره بگیرید، فرآهم می‌آورد. شما می‌توانید به کانال تلگرامی مختص مردان ما از اینجا و به کانال تلگرامی مختص زنان ما از اینجا دسترسی پیدا کنید.

سیستم ما به شما این امکان را فرآهم می‌آورد تا از طریق این کانال‌ها محصولات مورد نظر خود را انتخاب کرده و درست از طریق تلگرام و با استفاده از سیستم پرداخت ایمن ما  به خرید آن‌ها اقدام کنید. محصول خریداری شده مستقیماً به درب منزل شما در هرجای ایران ارسال می‌گردد.  !

 

telgram for womans                                                                                                   تلگرامی مختص  آقایان